Savivaldybės įmonei „Vilniaus vystymo kompanija“ vadovaus Saulius Barauskas

2021.07.30

UAB „Vilniaus vystymo kompanija“ turi naują vadovą – atvirą konkursą laimėjo Saulius Barauskas. Darbą savivaldybės įmonėje „Vilniaus vystymo kompanija“ jis pradės rugpjūčio 2 d. Saulius Barauskas turi ilgametę vadovavimo patirtį energetikos srityje, paskutinius penkerius metus dirbo UAB “Vilniaus kogeneracinė jėgainė” generaliniu direktoriumi, kur buvo atsakingas už jėgainės projekto išvystymą ir įgyvendinimą.

„Šiuolaikinėje įmonėje labai svarbu išlaikyti atvirą ir pasitikėjimu grįstą bendravimą, todėl ateinu su nusiteikimu kurti tokią atmosferą. Pokyčiai yra reikalingi norint drąsiai žiūrėti į akis tiek užsakovams, tiek vilniečiams, tad ir prioritetu matau poreikį projektus įgyvendinti laiku, skaidriai ir neviršijant numatytų kaštų.  Sieksiu, kad organizacija taptų novatoriška, modernia ir bendrą viziją matančia komanda, aktyviai prisidedančia prie patogaus ir žalio Vilniaus kūrimo.“ – sako naujasis „Vilniaus vystymo kompanijos“ vadovas Saulius Barauskas.

Saulius Barauskas yra baigęs Vilniaus universiteto Verslo administravimo ir vadybos bakalauro studijas, įgijęs Finansų, apskaitos ir bankininkystės  magistro laipsnį Vilniaus universitete, Psichologijos akademijoje baigė Organizacinės psichologijos studijas.

UAB „Vilniaus vystymo kompanija“ yra viena seniausių Vilniaus miesto savivaldybės valdomų įmonių, kuri jau kelis dešimtmečius atlieka savivaldybei priklausančių viešosios paskirties švietimo, ikimokyklinio ugdymo, socialinių paslaugų, sporto, kultūros, turizmo, sveikatos priežiūros ir viešųjų erdvių objektų projektavimo bei statybų valdymo paslaugas. Be to, įmonė jau kelerius metus organizuoja apleisto, Vilniaus miesto savivaldybei nereikalingo ir probleminio nekilnojamojo turto realizavimą viešojo elektroninio aukciono būdu.

Jums taip pat gali būti aktualu