Susitikime savivaldybėje? Miesto administracija atsiveria visiems

2022.07.05

Savivaldybė taps atvira vilniečių susitikimams bei pažinčiai su Vilniumi. Skelbiamas patalpų Vilniaus miesto savivaldybėje nuomos konkursas – verslas kviečiamas čia įkurti kavinę ir dovanoti vilniečiams atvirą susitikimų erdvę.  

Pirmajame savivaldybės aukšte atsivers universali reprezentacinė erdvė, kurioje įsikurs ne tik kavinė, bet ir vaikų žaidimų zona, erdvė miesto projektų ir svarbiausių pokyčių ekspozicijoms, išskirtinių Vilnių reprezentuojančių suvenyrų parduotuvė bei įrengta gausiai apželdinta lauko terasa, joje vasarą galės veikti lauko kavinė.  

Į naująją erdvę bus galima patekti dviem keliais: iš lauko per Europos aikštę ir iš vidaus per Vilniaus miesto savivaldybę. 

Šnipiškių transformacija jau įsibėgėjo – atnaujinta Kernavės gatvė, atveriamos naujos viešosios erdvės, kuriasi verslo centrai. Vilniaus miesto savivaldybė yra ryški šio virsmo dalis, todėl natūralu, kad ir mes patys turime užduoti toną keistis ir šio rajono gyventojams, ir verslui. Norime, kad miesto administracijos pastatas kalbėtų apie tokį Vilnių, koks jis yra – žalias, atviras  ir kartas jungiantis miestas – apie savivaldybės atsivėrimą sako Administracijos direktorė Lina Koriznienė. 

Nuomojamų patalpų plotas – apie 35,3 kv.m. Visa pirmame aukšte esanti erdvė, kurioje įsikurs funkcinės zonos, užima apie 200 kv. m. Taip pat pagal numatytą koncepciją ir išplanavimą erdvėje bus sumontuoti ir pastatyti baldai. Nuomos sutarties terminas yra  3+2 metai (po 3-jų metų galimas vienašalis nutraukimas įspėjus prieš pusmetį). 

Patalpos nuomojamos viešojo nuomos konkurso būdu interneto svetainėje  https://www.evarzytynes.lt/evs/pages/auction.do?id=259276&number=229157, konkursą laimės didžiausią kainą pasiūlęs dalyvis.  

Jums taip pat gali būti aktualu