9 Comments

  1. laba diena. butas adresu sopeno 10 -4 naudojimo paskirtis negali buti “gyvenamoji”, nes bute yra tik sviesa ir vanduo. bute nera san, mazgo ir padaryti san. mazgo vamzdius nera galimibes, butas neturi apsildymo, butas beturi virtuves

    • Laba diena, Teresa, UAB “Vilniaus vystymo kompanija” vadovaujasi Nekilnojamojo turto registro duomenimis, registre pateikiama ši informacija: “Daikto pagrindinė naudojimo paskirtis: gyvenamoji (butų)”

    • laba diena. buta adresu sopeno 10-9, gavote is “start vilnius” imones uz 19000 eur po imones bankruoto. o dabar parduodate uz 43000eur. kaip stebuklingai dideja kainos

  2. Paskelbėte tik 35 butų kainas. Kada planuojate pardavinėti likusius butus iš 67 butų sąrašo? Anksčiau rašėte, kad visus 67 butus pardavinėti pradėsite 2018 m. pabaigoje.

    • Laba diena, atnaujinome įvertinto turto sąrašą, susipažinkite. Pardavimą planuojama pradėti 2019 m. vasario mėnesį, kadangi keitėsi Vilniaus miesto savivaldybės kontroliuojamų įmonių turto pardavimo aukcione tvarka.

  3. Laba diena, PIRKĖJAMS noriu atkreipti dėmesį besidomintys įsigyti šios bendrovės valdomą turtą; ar jie yra sąžiningi įgyjėjai. Ypač kai parduodami sandėliukai, kurie yra butų priklausiniai. Bendrovės jau pralaimi teismus dėl priklausinių, nutartys yra viešos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *