Plimun Nivo Slider kiti

ES

VISMALIUKŲ INVESTICINĖS INOVACIJŲ ZONOS (VIZI) INFRASTRUKTŪROSPARENGIMAS TERITORIJOS
SUKŪRIMUI IR PLĖTRAI II ETAPAS


Pagal VP2-1.4-ŪM-04-V INOGEB LT-2 priemonę, kurios uždavinys - "pagerinti žinių ir technologijų sklaidos terpę, skatinti verslo ir mokslobendradarbiavimą mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros (MTTP) srityje".
 
Projekto pareiškėjas - VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parkas.
 
Projekto partneriai:
•    UAB „Start Vilnius“;
•    Fotoelektros technologijų ir verslo asociacija;
•    VšĮ  Perspektyvinių technologijų taikomųjų tyrimų institutas
 
Projekto  tikslas – stiprinti Lietuvos inovacijų sistemą, siekiant pritraukti užsienio investuotojus ir didinti šalies aukštųjų technologijų įmoniųkonkurencingumą, sukuriant VIZI infrastruktūrą ir komunikacijas. Siekiama sukurti pagrindus VIZI zonos plėtrai, kurioje pareiškėjas kartu supartneriais užtikrins viešą-privačią partnerystę su šalia esančiais universitetai bei Saulėtekio slėniu, kas leis sudaryti sąlygas AVAT vystančiomsįmonės investuoti į pramoninius tyrimus, technologijas, gamybą, gaminių testavimą, pastatus, žmogiškųjų išteklių ruošimą verslui ir pramonei.Projekto koncepcijos vizija – “VIZI sumanaus miesto plėtra“.
 
Projekto vykdymas:
•    VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parkas atsakingas už projekto įgyvendinimo priežiūrą ir kontrolę, biudžeto lėšų paskirstymą, susirinkimųorganizavimą ir kita.
•    UAB "Start Vilnius", kaip žemės sklypo valdytoja, ir įmonė, turinti didelę patirtį vykdant buvusių karinių teritorijų konversiją į komercinės,gyvenamosios ir verslo paskirties teritorijas, įrengiant jose inžinerinius tinklus bei susisiekimo komunikacijas, vykdys visus viešuosiuspirkimus ir užtikrins projekto įgyvendinimą bei tęstinumą.
•    Fotoelektros technologijų ir verslo asociacija vykdys investuotojų paiešką ir pritraukimą, naujų  darbo  vietų kūrimą fotoelektros technologijųpramonėje, sudaryti sistemines prielaidas šio AT verslo sektoriaus konkurencingumui.
•    Perspektyvinių technologijų taikomųjų tyrimų institutas padės mokslininkams komercializuoti mokslinę produkciją, kelti jų mokslinękompetenciją bei verslumą VIZI teritorijoje.
 
Projekto tęstinumas:
 
Bus užtikrintas tiek fizinis, tiek veiklos rezultatų projekto tęstinumas. VIZI teritorija planuojamuose etapuose ketinama vystyti toliau įgyvendinant„Vismaliukų investicinės inovacijų zonos (VIZI) infrastruktūros parengimas teritorijos sukūrimui ir plėtrai II etapas“  projekte numatytus tikslus irįtraukiant “VIZI Sumanaus miesto” modelį (VIZI vystymas trimis veiklos kryptimis:

1) teritorijos urbanizavimas;
2) investicijų pritraukimas;
3) inovacinių paslaugų kūrimas.

Projekto tęstinumui užtikrinti bus pasitelkiamos privačių investuotojų lėšos, kiti finansavimo šaltiniai (ES parama). Už projekto ir jo rezultatųtęstinumą bus atsakinga įmonės vadovybė ir atitinkamų sričių specialistai.
 
Projekto trukmė - 24 mėnesiai (2013 m. birželio 10 d. - 2015 m. birželio 9 d.).
 
 
Kontaktai:

UAB „Start Vilnius“

Vitalija Baltrušaitienė, projekto vadovė

J. Galvydžio g. 3, LT-08236 Vilnius

Tel.: +370 5 278 8516, Faks.: +370 5 278 8705

El. paštas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

VšĮ „Šiaurės miestelio technologijų parkas“

Gintarė Pauliuščenkaitė, projektų vadybininkė

J. Galvydžio g. 3, LT-08236 Vilnius

Tel.: +370 5 274 5409, Faks.: +370 5 274 5422

El. paštas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.