Projektų viešinimo sistema ir kitos įmonės naujovės pristatytos konferencijoje „VVK: ateities miesto vystymas“

2021.07.08

Trisdešimtmetį pasitinkanti UAB „Vilniaus vystymo kompanija“ pristato naująją veiklos kryptį – įmonė siekia būti dar atviresnė, skaidresnė ir efektyvesnė. Liepos 2 dieną įmonė pirmą kartą surengė konferenciją, kurios metu buvo pristatyta įmonės veikla ir pradėtos bei planuojamos naujoves.

„Statyti turime daug ką – bent aštuonias mokyklas per penkerius metus, taip pat darželius, turime viešų sporto objektų, viešų erdvių, turime daugybę objektų, kurie įkvėps vilniečius gyventi ir kūrybiškiau kurti ateitį, todėl kviečiu ir tapti mūsų partneriais, ir padėti mums būti gerais partneriais“, – sveikindamas konferencijos dalyvius nuotoliniu būdu sakė Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Vilniaus vystymo kompanija pozicionuojama kaip kompetencijų centras, todėl konferencijos epicentru tapo būtent savo srities profesionalų skaitomi pranešimai  apie bendrovės taikomas naujoves ir veiklos gaires. Tokio pobūdžio renginys, kai įmonės vadovybė pasiryžta tiesiogiai atsakyti į partnerių klausimus, vyko  pirmą kartą bendrovės istorijoje.

„Vilniaus vystymo kompanija siekia atliepti Vilniaus miesto savivaldybės ir valdybos norą, kad mes būtume atviresni ir mes taip suprantame tą atvirumą – eidami į kontaktą su rangovais ir partneriais, žiūrėdami vieni kitiems į akis, nes kad ir kaip bebūtų, esame vienoje valtyje,“ – kalbėjo laikinoji Vilniaus vystymo kompanijos vadovė.

Renginyje dalyvavo statybų rinkoje dirbantys verslo atstovai, taip pat projektuotojai, architektai, įmonės partneriai ir rangovai.

„Norėčiau palinkėti, kad visos pusės, kurios dirba ir stato Vilniaus miesto objektus, jaustųsi laimingos – užsakovai jaustųsi laimingi,  kad miestiečiams pavyko atliepti jų lūkesčius, Vilniaus vystymo kompanija – kad įgyvendino užsakovo sprendimus ir jaustųsi atlikę prasmingą darbą, ir, žinoma, rangovai, kad dirbdami uždirbo,“ – sakė Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas.

Pranešimus rengė ir skaitė Vilniaus vystymo kompanijos darbuotojai pagal savo kompetencijų sritis:

 

Skaidri ir atvira projektų valdymo sistema – Mykolas Bistrickas, direktorės pavaduotojas.

NT: vystyti ar vis dėlto parduoti? – Jurgita Rimdžiūtė. NT vystymo ir plėtros grupės Projektų vadovė.

VVK kelia projektavimo standartą. Gairės projektuotojams – Dainius Dubaka, Projektavimo valdymo skyriaus vadovas.

5 sėkmingo rangos sutarties vykdymo taisyklės – Diana Bankauskienė, Statybų teisės skyriaus vadovė.

BIM taikymas viešuosiuose pirkimuose – Robertas Kontrimovičius, Projektų vadovas.

NKS projektas. Iššūkiai ir naujos galimybės. – Ingrida Beržanskytė. Projekto vadovė.

 

Šioje NUORODOJE galite susipažinti su visa pranešimų medžiaga.

Visas konferencijos įrašas ČIA.

Renginio akimirkos nuotraukų GALERIJOJE.

Jums taip pat gali būti aktualu