Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, Antakalnio g. 57

  • Objekto dabartinis etapas: Ranga
  • Projekto darbų pradžia: 2023 I ketv.
  • Projekto darbų pabaiga: 2025 I ketv.
  • Projekto sutartinė kaina: 13,8 mln. Eur be PVM

Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje bus statomas naujas penkių aukštų priestatas, kuriame bus įrengta 10 operacinių su papildomomis patalpomis.

Į naujas Vilniaus miesto klinikinės ligoninės operacines pacientai pateks iš esamo pastato per naują jungtį, o reanimacijos skyriai bus apjungti ir perkelti į naują pastatą, kur planuojama įrengti 18 reanimacijai skirtų lovų.

Daugiau kaip 3,5 tūkst. kv. m užimsiančiame pastate bus įrengtos 10 šiuolaikinius reikalavimus atitinkančių operacinių, įkurti nauji intensyviosios terapijos skyriai su 20 reanimacijai skirtų lovų. Taip pat atsidarys naujas hemodializės poskyris, kuriame bus 19 lovų dializuojamiems pacientams.

Suprojektuotame korpuso pastate numatyti 5 aukštai su rūsiu. Ligoninės personalui, daugiau kaip 100 čia dirbsiančių medikų, priestate bus įrengtos jaukios poilsio ir persirengimo erdvės.

Naująjį Vilniaus miesto klinikinės ligoninės priestatą statys ir patalpas pacientams pritaikys konkursą laimėjusi statybos bendrovė „Jungtiniai Projektai“.

Numatoma, kad darbai prasidės jau 2023 m. sausį, o naujasis ligoninės korpusas bus atidarytas 2025 m. pradžioje.

 

Žemėlapis

NT projektų žemėlapis

Jums taip pat gali būti įdomūs šie projektai

 

Naujienos