Vilniaus lopšelio-darželio pastatas, Žemynos g. 2C

  • Objekto dabartinis etapas: Projektavimas
  • Projekto darbų pradžia: 2020 I
  • Projekto darbų pabaiga: 2021 II
  • Projekto sutartinė kaina: 26,615.00 € su PVM

Vykdant šį didelės apimties projektą Vilniaus Pašilaičių seniūnijoje, adresu Žemynos g. 2C, planuojama pastatyti naują vaikų lopšelį – darželį. Ikimokyklinio ugdymo įstaigos pastatas bus dviejų aukštų, be rūsio, užims daugiau nei 3 tūkst. kv. m. plotą ir atitiks A+ energetinio naudingumo klasę. Naująjį lopšelį – darželį galės lankyti iki 240 vaikų: planuojama, kad trys grupės bus skirtos vaikams nuo 2 iki 3 metų ir 11 grupių – vaikams nuo 3 iki 7 metų. Įstaigoje dirbs 57 darbuotojai.
Kiekvienoje vaikų grupėje numatoma įrengti rūbinės, žaidimų, sanitarinio mazgo, miegamojo ir virtuvėlės patalpas. Naujajame lopšelyje – darželyje taip pat bus įrengta administracinė zona, virtuvė ir skalbykla, kabinetai slaugytojai, psichologui bei logopedui, aktų salė. Šalia įstaigos planuojama pastatytii vaikų žaidimų aikšteles su pavėsinėmis, o pastato prieigose – 7 vietų parkavimo aikštelę su viena vieta, skirta žmonėms su negalia.
Įgyvendinus šį projektą, Pašilaičių seniūnijoje bus padidintas viešųjų ikimokyklinio ugdymo paslaugų prieinamumas Vilniaus mieste bei užtikrinta šiuolaikiška ir inovatyvi aplinka ne tik vaikams, bet ir visai mikrorajono bendruomenei.

Žemėlapis

NT projektų žemėlapis

Jums taip pat gali būti įdomūs šie projektai

 

Naujienos