Viešosios erdvės Šiaurinėje tikslinėje teritorijoje tarp Giedraičių g. ir Krokuvos g.

  • Objekto dabartinis etapas: Rangos darbai
  • Projekto darbų pradžia: 2021 II ketv.
  • Projekto darbų pabaiga: 2023 II ketv.
  • Projekto sutartinė kaina: 337.026,95

Šio projekto tikslas – Šiaurinėje tikslinėje teritorijoje tarp Giedraičių g. ir Krokuvos g. bei tarp Giedraičių g. ir Kintų g. atnaujinti viešąsias erdves ir tokiu būdu sukurti geresnes sąlygas verslo kūrimuisi ir plėtrai Šnipiškėse, pagerinti gyvenamosios aplinkos kokybę bei didinti gyventojų užimtumą.
Įgyvendinant projekto metu išsikeltus tikslus, planuojama sutvarkyti viešąją erdvę Šiaurinėje tikslinėje teritorijoje tarp Giedraičių ir Krokuvos g. sankryžos. Numatoma įrengti pėsčiųjų takus, vaikų žaidimo, sporto ir treniruoklių aikšteles, pavėsinę, suoliukus, šiukšlių dėžes ir kitus mažosios architektūros elementus, atnaujinti veją ir želdinius, apšvietimo ir lietaus nuotekų tinklus. Šilutės g. dalis, einanti iki Krokuvos g. ir kertanti viešąją erdvę, bus išgrįsta lauko akmenų grindiniu.
Teritorija tarp Giedraičių ir Kintų g. taip pat bus atnaujinta. Projekto metu planuojama įrengti aikštę renginiams, apžvalgos bokštą su stogine, vaikų žaidimo ir sporto aikšteles, pėsčiųjų takus, suoliukus, šiukšlių dėžes ir kitus mažosios architektūros elementus. Numatoma įrengti lauko tualetą su papildoma lauko praustuve, veją ir želdinius, apšvietimo, vandentiekio, buitinių ir lietaus nuotekų tinklus.

 

Daugiau informacijos:

Žemėlapis

NT projektų žemėlapis

Jums taip pat gali būti įdomūs šie projektai

 

Naujienos