Mokslo paskirties pastatas (vaikų lopšelis – darželis), Pajautos g. 7, Vilnius

  • Objekto dabartinis etapas: Projektavimas
  • Projekto darbų pradžia: 2020 III
  • Projekto darbų pabaiga: 2021 II
  • Projekto sutartinė kaina: 136,717.90 € su PVM

Siekiant padidinti ikimokyklinio ugdymo paslaugų prieinamumą Vilniaus mieste, Pilaitės seniūnijoje, Pajautos g. 7, planuojama pastatyti naują vaikų lopšelį – darželį. Numatoma, kad ugdymo įstaigą galės lankyti iki 320 vaikų, jame bus įrengta 16 ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių.
Naujasis lopšelis – darželis bus dviejų aukštų, bendras pastato plotas užims apie 3,2 tūkst. kv. m. Pirmame ugdymo įstaigos aukšte numatytos virtuvės, skalbyklos patalpos su tiesioginiu patekimu iš lauko, taip pat sargo patalpa, ūkio dirbtuvės, sporto/aktų salė ir pagalbinės patalpos. Sporto/aktų salė suprojektuota taip, kad iš jos būtų galima patekti tiesiai į lauką ir įvairūs renginiai šiltuoju sezonu galėtų vykti tiek viduje, tiek lauke. Administracinės paskirties patalpos suprojektuotos antrame aukšte.
Planuojama, kad kiekvienos grupės blokas bus sudarytas iš persirengimo zonos su spintelėmis, virtuvėlės, sanitarinio mazgo ir grupės žaidimo/miegojimo patalpomis. Pagrindinis įėjimas į įstaigą numatytas šiurinėje kraštinėje, taip pat yra suprojektuotos 4 atskiros laiptinės su atskirais įėjimais iš lauko. Naujoji ugdymo įstaiga bus pritaikyta ir neįgaliesiems, planuojama įrengti liftą, kurio pagalba bus galima patekti į antrą pastato aukštą.
Prie naujojo Pilaitės lopšelio – darželio pastato planuojama pastatyti ir atskirą priestatą, kuriame bus įkurtas baseinas.

Jums taip pat gali būti įdomūs šie projektai

 

Naujienos