Pasirašyta rangos sutartis dėl Vilniaus Lazdynų mokyklos sporto aikštyno atnaujinimo

2023.07.07

Netrukus bus pradėti Vilniaus Lazdynų mokyklos, esančios Žėručio g. 4, sporto aikštyno atnaujinimo darbai. Už šio projekto priežiūrą atsakinga Vilniaus vystymo kompanija. Rangos darbus, po pasirašytos sutarties, atliks UAB „Nosada“, jie turėtų būti baigti iki kitų metų pabaigos. 

„Jaučiame modernių sporto aikštynų poreikį ne tik iš pačių švietimo įstaigų, bet ir iš bendruomenių. Šį mėnesį taip pat pasirašėme sutartis dėl Gabijos bei Žirmūnų gimnazijų sporto aikštynų atnaujinimo. Mūsų tikslas, kad nauji sporto aikštynai maksimaliai atlieptų ir moksleivių, ir aplinkinių gyventojų poreikius“, – sako Vilniaus miesto meras Valdas Benkunskas.

Projekto metu planuojama įrengti du dirbtinės žolės dangos futbolo aikštynus, atsarginių žaidėjų suolus su uždanga nuo lietaus, 100 m ilgio bėgimo taką tiesia atkarpa sprintui, šuolių į tolį duobę, tvorą, kamuolių gaudyklę, tribūnas žiūrovams. Taip pat bus įrengta universali sporto aikštelė, pritaikyta žaisti krepšinį, tinklinį ir kvadratą, tvora su kamuolių gaudyklėmis. Po dangomis bus įrengti nauji inžineriniai lietaus ir apšvietimo tinklai, saugumui užtikrinti bus pastatyta nauja vaizdo stebėjimo sistema.  

„Tikime, kad moderniai atnaujintas Lazdynų mokyklos aikštynas motyvuos moksleivius sportuoti daugiau. Sporto infrastruktūros objektai – viena iš prioritetinių mūsų įmonės krypčių. Jau dabar žinome, kad iki kitų metų galo atnaujinsime net trijų mokyklų aikštynus“, – teigia  Vilniaus vystymo kompanijos Finansų departamento direktorė Karolina Sakalauskaitė, laikinai einanti generalinės direktorės pareigas.

Lazdynų gimnazijos sporto aikštyno sutarties vertė siekia apie 1,21 mln. eurų. Birželio pradžioje buvo pasirašytos rangos sutartys ir dėl Gabijos bei Žirmūnų gimnazijų aikštynų atnaujinimo. Gabijos gimnazijos sporto aikštyno sutarties vertė siekia apie 1,86 mln. eurų, projekto rangovas – UAB „Rolana“. Žirmūnų gimnazijos sutarties vertė siekia apie 3,39 mln. eurų, projekto rangovas – UAB „Sversa“. Visi trys projektai turėtų būti baigti iki 2024 m. pabaigos.

Jums taip pat gali būti aktualu