Balsių mokyklos statyba

Balsių mokyklos statyba

Balsių mokyklos projektas – vienas iš pirmųjų Viešosios ir privačios partnerystės projektų. Pagal 2010 metų liepos 13 dieną su Vilniaus miesto savivaldybe pasirašytą rangos sutartį Balsių mokykla 25 metus rūpinsis UAB „Merko statyba“ ir „E.L.L. Kinnisvara AS“ konsorciumas. Savivaldybė spręs su švietimu susijusius klausimus, o pasibaigus sutarties terminams visiškai renovuota mokykla pereis jos žinion.

Pačiame pastato centre yra dviejų aukštų biblioteka ir skaitykla. Įrengta ir visiškai naujo tipo universali aktų salė-valgykla. Ši nuolat atvira erdvė prireikus yra lengvai transformuojama į pasirodymams tinkamą patalpą. Vaikai turi asmenines daiktų spinteles. Balsių mokyklos patalpos vėdinamos priverstinės oro tiekimo ir šalinimo sistemomis, mokykloje įrengtas ir automatizuotas šilumos punktas bei didžiulė dviračių saugojimo aikštelė. Mokykla veiklą pradėjo 2011 m. rugsėjo 1 d.

Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos organizuotame konkurse „Už darnią plėtrą 2012″ projektasapdovanotasgeriausio visuomeninės paskirties pastato prizu.

Informacija apie projektą žiniasklaidoje (nuorodos): delfi.ltalfa.lt