Karjera

UAB „Vilniaus vystymo kompanija“ kviečia prie savo kolektyvo prisijungti iniciatyvius, kūrybiškus ir veržlius profesionalus.

Savo gyvenimo aprašymą bei trumpą motyvacinį laišką siųskite el. paštu karjera@vilniausvystymas.lt. Laiške būtinai nurodykite poziciją, kuri Jus domintų, ir tikslus, kuriuos siektumėte įgyvendinti. Bendrovėje veikiančius struktūrinius padalinius ir pareigybių sąrašą peržiūrėkite čia

Šiuo metu ieškomi šių pareigybių darbuotojai:

  • Projektų vadovas Projektavimo valdymo skyriuje
  • Projektų vadovas Projektų valdymo skyriuje (būtinas ES struktūrinių fondų paramos skyrimo ir administravimo išmanymas)
  • Projektų vadovas Statybos valdymo skyriuje (būtinas atestatas, suteikiantis teisę vykdyti statinio statybos technininę priežiūrą)
  • Turto valdymo vadovas Teisės ir personalo skyriuje (personalo aprūpinimo veikla)

Informuojame, kad UAB „Vilniaus vystymo kompanija“, tvarkys iš jūsų gautus asmens duomenis darbuotojų atrankos ir įdarbinimo tikslu. Asmens duomenų tvarkymo teisinis pagrindas – teisėtas bendrovės interesas įvertinti Jūsų tinkamumą dirbti pageidaujamą darbą. Asmens duomenys bus saugomi ne ilgiau kaip nurodyti nuo atrankos į šią darbo vietą pabaigos.