Atidarytas Japoniškas sodas

2023.04.22

Sakuroms pražydus, Šnipiškėse atidarytas ilgai lauktas Japoniškas sodas. Sodas įrengtas pagal tradicinio japoniškojo sodo reikalavimus, su jam būdingais atributais jis taps ne tik gamtos prieglobsčiu pačiame miesto centre, bet ir japoniškos kultūros traukos objektu.

Sode sutvarkytas apšvietimas, įrengta vaikų žaidimo aikštelė, džiugins kriokliai, kaskados ir žuvų baseinai. Visų saugumui įrengtos vaizdo kameros. Pagalvota ir apie įprastus patogumus: sode rasite ir viešąjį tualetą, informacinius stendus, kryptines nuorodas, atsigaivinimui įrengti geriamojo vandens fontanėliai.

Šis projektas reikalavo kruopštaus ir atsakingo darbo: erdvė turėjo būti įrengta pagal tradicinio japoniškojo sodo reikalavimus. Mūsų tikslas – patogaus ir malonaus gyventi Vilniaus kūrimas, o tokios erdvės leidžia gyventojų laiką paversti kokybiškesniu. Džiaugiuosi matydama rezultatą ir tikiu, jog sodu džiaugsis ir jo lankytojai“, – dalinasi Karolina Sakalauskaitė, mūsų įmonės Finansų departamento direktorė, laikinai einanti generalinės direktorės pareigas.

Šventinis sodo atidarymas įvyks balandžio 29 d., 12 valandą.

Projektas įgyendintas 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 7 prioriteto „Kokybiško užimtumo ir dalyvavimo darbo rinkoje skatinimas“ priemonė Nr. 07.1.1-CPVA-R-904 „Didžiųjų miestų kompleksinė plėtra“ rėmuose.

Jums taip pat gali būti aktualu