Pastatų atnaujinimas

Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos rekonstrukcija

2015 metais moderniai rekonstruotame pastate sostinės Žvėryno mikrorajone duris atvėrė atsinaujinusi Šolomo Aleichemo ORT gimnazija, kurioje mokysis daugiau kaip 300 gimnazistų.

Renovuotame pastate buvo uždengta nauja stogo danga su apšiltinimu, taip pat apšiltintas fasadas, pakeisti langai ir lauko durys, modernizuotos vidaus inžinerinės ir sklypo lauko komunikacijos, paklotos naujos kiemo ir sporto aikštelių dangos. Atnaujintas ir pastato vidus.

Konkurse „Lietuvos metų gaminys – 2015“, kuriame kasmet apdovanojama Lietuvos įmonių gaminama produkcija, kategorijoje „Statybos pramonė“ Vilniaus Šalomo Aleichemo ORT gimnazijos rekonstrukcijos projektas apdovanotas aukso medaliu.

 

Šv. Roko ligoninės rekonstrukcija

2015 metais Vilniuje baigti Šv. Roko ligoninės pastato rekonstrukcijos darbai. Rekonstrukcijos metu atnaujinta daugiau nei 6 tūkst. kv. m patalpų, pakeisti langai, durys, virš buvusio baseino ir pagrindinio korpuso pastatytos papildomos patalpos. Atnaujintoje sveikatos priežiūros įstaigoje įrengti du papildomi, pritaikyti lovų transportavimui, liftai.

Atnaujinant pastatą didžiulis dėmesys buvo skiriamas žmonių su negalia poreikiams. Regėjimo negalią turintiems ligoniams čia įrengtas liftas su Brailio rašto žymeniu, įrengta koplyčia. Atnaujintoje ligoninėje yra daugiau nei 80 palatų ir 240 lovų.

Bendra projekto vertė su medicinos įranga ir baldais siekia 5,8 mln. Eur, projektas buvo finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės, Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir valstybės lėšomis.